Hizmetlerimiz

SOLAR İNVERTER SERVİS HİZMETLERİ
Türkiye’deki 2.400MW kurulu gücü ile (mevcut ABB solar inverterler dahil) en çok tercih edilen solar inverterlerinden olan FIMER’in resmi servis partneri olarak, saha montaj-demontaj süpervizörlüğü, devreye alma, saha servisi, bakım hizmetleri ve acil müdahaleler başta olmak üzere tüm servis hizmetlerini sunmaktayız.

Ayrıca, depolarımızda bulunan servis yedek parçaları ile gerek string (dizi) gerekse merkezi (central) inverter için yedek parça tedariği hizmeti de sunmaktayız.

FIMER solar inverterleri, bu inverterlere ait yedek parça tedariği ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve teknik destek için iletişim alanımızdaki bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

TRAFO TEST VE DEVREYE ALMA BAKIM HİZMETLERİ

20 yıllık deneyimli ekibimizle işletmelerde bulunan yağlı (hermetik,genleşme tanklı) ve kuru tip trafolara, yerinde peryodik (önleyici ) bakım, arıza tespit, devreye alma işlerinde danışmanlık ve saha servis hizmeti vermekteyiz. Ekibimiz 250MVA’ya kadar güce sahip trafolara bu hizmeti vermek için yeterli ekipman ve deneyimli kadroya sahiptir.

 

ORTA VE YÜKSEK GERİLİM KESİCİ / AYIRICI KURULUM TEST VE ÖNLEYİCİ BAKIM HİZMETLERİ

Orta ve Yüksek gerilim kesicileri (az yağlı, Vakum ve gazlı) konusunda 20 yıllık deneyimli ekibimizle; kesicilerin önleyici peryodik bakım, arıza tespit ve onarımları, kurulum ve devreye alma hizmetlerini gerçekleştirirken talep edilmesi durumunda da işletmelere/ fabrikalara danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

ORTA VE YÜKSEK GERİLİM KABLO İŞLERİ, BAŞLIK VE EK YAPIMI HİZMETLERİ

Konusunda deneyimli ekibimiz ile her türlü XLPE veya nadir bulunan yağlı kablo başlık yapımı, ek yapımı ve bu kablolarda arıza tespit ile onarım hizmetleri ile her zaman yanınızdayız.

OG KORUMA ELEMANLARI TEST VE BAKIM HİZMETLERİ

Deneyimli ekibimizle, işletmelerde bulunan Akım, Gerilim trafolarına, Koruma rölelerine peryodik bakım , arıza tespit ve danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız.