Hakkımızda

PowerUp Enerji olarak ; yurtiçi ve yurtdışında orta ve yüksek gerilim tesislerinde montaj, demontaj, devreye alma, süpervizörlük, yerinde test ve bakım, atölyede test ve bakım hizmetleri ile komple servis çözümleri sunmaktayız.

Yatırımcıların elektrik enerjisi santrallerindeki ve endüstriyel tesislerindeki ekipmanlarının yüksek performans, kalite, güvenilirlik çerçevesinde devreye alınması ve periyodik bakım hizmetleri ile kayıpları minimize edip gelirlerin artması için çalışıyoruz. Ekipmanların ömrünü korumak ve uzatmak için yılların verdiği deneyimi doğru teknik bilgiyi birleştirip yüksek sorumluluk bilinciyle müşterilerimizin aldığı hizmetten maksimum faydayı sağlamasını taahhüt ediyoruz. Deneyimli ekibimizin verdiği tüm hizmetler için ulusal ve uluslararası standartlara sahip makine ve test cihazlarına sahibiz.

Müşterilerimizin yatırımlarını uzun yıllar yüksek performanslı işletmek için ihtiyaç duyduğu doğru teknik bilgiyi , yüksek sorumluluk bilinci kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile birleştirip enerji yatırımları için kesintisiz servis çözümleri sunuyoruz.

–Güneş Enerji Sistemleri Solar İnverter Üreticisi ABB(FİMER) firmasının Powerup Enerji olarak resmi saha servis ve servis satış partnerliğini  yürütmekteyiz.

GES kapsamında tüm Türkiye kurulu gücünün %60’ına saha servis, servis bakım, servis satış hizmetleri vermekteyiz.

Powerup Enerji olarak gelişen GES teknolojilerine daha etkin ve hızlı hizmet vermek amacıyla Konya Karatay Büsan sanayi sitesinde 2. Şubemizi açmış bulunmaktayız.